עוד אחד יותר נחמד עוד שניים נחמד כפליים – חדרי בריחה בקבוצות גדולות

יציאה לבילוי בזוג או בקבוצה היא שאלה שעולה אצל רבים מהאנשים אוהבי אדם במדינה. שאלה זו עולה הרבה פעמים גם בהחלטה על חדר בריחה בזוג או בקבוצה? אז פה אספר לכם על כמה מהחוויות שלי בחדרי בריחה כשזכיתי לחוות בקבוצה גדולה.

באחת מחופשות החג שהתרחשו לפני למעלה משנה, החלטנו לצאת עם הבנות הגדולות ולהתנסות בחיי האבירים וחרב נעלמה. לפני היציאה בחרנו להזמין גם את סבא וסבתא לחוויה. נכנסנו לחדר שישה גילאים 12 ועד ל"לא סופרים ולא מספרים". איזו חוויה מגניבה, המבוגרים בחבורה מתרוצצים, סקרנים להבין איך הדברים עובדים והקטנים מחלקים את ההוראות, "איך אתם לא רואים שזה וזה אלמנטים זהים?" הזדמנות נהדרת למשחק ושיתוף פעולה בין שלושה דורות של מחפשי אתגרים. אז הסבא הטכני פתר את החידה האחרונה אשר אפשרה לכולנו להציל את ארתור והממלכה בתוך שעה. 

לאחר חוויה כל כך מוצלחת קפצנו על ההזדמנות הבאה וכשהיינו בנופש באשקלון, תאמינו או לא, הזמנו את חמותי 😲😲😲 וגיסי להשתתף בחגיגה. נכנסנו כולנו למעבדה שוב בשישה. לקח לנו כמה זמן להבין מי נגד מי ולהתרגל לאווירת המסתורין שהורגשה בכל פינה.  לקחתי פיקוד והתמקדנו במשימה. פתרנו נוסחאות, שילבנו ידיים ואימצנו את המחשבה. הסבתא כל כך רוותה נחת מהיכולות שהפגינו הנכדות שלה, "איזה חכמות?" היא עודדה 👏👏👏 בתום שעה וקצת יותר מדקה, נטרלנו את הפצצה ויצאנו בשלום וממש בשמחה.

במהלך החופש הגדול עבדנו כולנו, צוות רוחות המדבר, באנרגיה גבוהה. לאחר שאירחנו כמה מאות של קבוצות, החלטנו שגם אנחנו רוצים ומגיע לנו לצאת לבלות יחד כקבוצה. שמונה אנשים יצאו לדרך עלו על הטיסה לפריז וקיבלו על עצמם את המשימה. מספרי ברזל התפקדו, התפרסנו על החדר בהתלהבות רבה, את הקולות שמעו בכל הסביבה. התענגנו על כל רגע, מה שם לא היה? עניין, סקרנות, שיתוף פעולה, פרגון, צחוקים מטורפים, צעקות וצהלות של שמחה, כיפים באוויר, ריקודים במעגל, השתטחות על הרצפה.
יקי ואני התמוגגנו מגאווה. בדרך פלא הגענו לסיום לאחר קצת יותר משעה. העברנו חוויות עם המפעילה המקסימה, התלוצצנו על עצמנו עוד רבע שעה מלאים באנרגיות חיוביות לקראת התקופה הבאה.

אז אם החלטתם הפעם לצאת בקבוצה גדולה בחרו את האנשים הנכונים ותכנסו באווירה הנכונה מובטחת לכם חוויה כיפית ושונה. 

צוות "רוחות המדבר" חדרי בריחה  ישמח לקבל את פניכם עם הרבה סבלנות ובאהבה.

השארת תגובה