לפני כמה שנים, התחברנו שני אנשים יש שיאמרו קצת או אפילו מאוד שונים. 

אתם בוודאי מכירים, קליק כזה של רומנטיקנים, בילויים משותפים, שיחות עמוקות, חוויות מרגשות, שמחות ולעתים התייצבנו אחד לצד השני גם בימים קצת יותר קשים. מכל המקרים, בקשר, יצאנו יותר מחוזקים.

דיברנו על כך שבעתיד אנחנו חייבים, לעשות משהו משותף ומגניב, 'משהו לפנים'. 

שנה שעברה יצאנו יחד עם בנות הזוג (המדהימות והתומכות – יצאנו ידי חובה?) לחופשה בצפון. יקי יזם "אתם חייבים לנסות משהו חדש, חבל על הזמן, אתם עפים על מאתיים, משהו מטומטם (בחיובי)".

נכנסו לחדר בריחה=אסקייפ רום במוצקין, באמת, קיים כזה מקום. קיבלנו תדריך "יש לכם שעה את האנושות להציל, לנטרל את הפצצה, לגלות את הזקנה ולא מהמסדרון, להשתלט על הספינה, להשתחרר מהתא,  וכל זה מתועד בעיני המצלמה".  לראות חבר'ה, מתרוצצים בטירוף לגלות את החידות, מפענחים נוסחאות ורודפים אחר מפתחות, מחזה מצחיק עד דמעות.

יצאנו ב WOW, מבטינו הצטלבו וככה בלי מילים, התקבלה ההחלטה, על זה אנחנו בכל הכוח הולכים אין מצב שנעצרים.

הנושא היה ברור, משהו מבפנים, מקורי, דבר שלא נעשה אלפי שנים. חזרנו למקורות ובחרנו בסיפורים עם הרפתקאות משמעותיות שהתרחשו כאן בארץ, לפני כמה דורות. אל דאגה חברים, אין כאן מבחנים, להצליח במשימות לא יעזור אם את או אתה חתני התנ"ך הטריים.

חברנו לאלירן המלך האחד והיחיד, איש מקצוע בחסד, עתיר ניסיון, הטלנו עליו את המשימה, לתרגם את השיגעונות שלנו שיתאימו לכם ויעמדו בול במקום הנכון.

וכך חברים הגשמנו חלום, מזמינים אתכם להתארח אצלנו, להצטרף לחגיגה, בואו ליהנות, תתגייסו למשימה, תצאו עם חיוך והרבה הנאה. זה מה שחשוב לנו באמת שלכם ומכל הנשמה.

יקי ודב